Grill Fanatics rookplankjes cherry 30 cm - 2 stuks
Beschrijving
Grill Fanatics rookplankjes cherry 30 cm - 2 stuks
Met deze set van twee rookplankjes van Grill Fanatics geef je jouw barbecuegerechten een extra smaakdimensie. De plankjes zijn gemaakt van puur kersenhout, wat tijdens het grillen een milde en lichtzoete rooksmaak afgeeft. Dit is een eenvoudige manier om de smaak van je bereidingen te verrijken.
Voor een subtiele smaak bij vis en gevogelte
De fruitige smaak van kersenhout combineert uitstekend met gerechten zoals vis, gevogelte en groenten. Leg je ingrediënten op de vooraf geweekte plank en plaats deze op de barbecue. Met een lengte van 30 cm bieden de plankjes voldoende ruimte voor een mooi stuk zalm of een aantal kipfilets. De hitte van de barbecue zorgt ervoor dat het hout gaat smeulen en zijn aroma afgeeft.
Herbruikbaar en bedoeld voor houtskoolbarbecues
Deze rookplankjes zijn gemaakt van 100% kersenhout, zonder toevoegingen. Na gebruik kun je ze schoonmaken en opnieuw gebruiken. Let er wel op dat de plankjes niet geschikt zijn voor een gasbarbecue. De directe hitte van gasbranders kan het hout te snel laten verbranden in plaats van rustig laten smeulen, wat essentieel is voor de rookontwikkeling.
Specificaties
| Artikelnummer | STKY-00052619 |
|---|---|
product | |
| Merk | Grill Fanatics |
| Soort | Rookplankjes |
| EAN-code | 8713058145259 |











